tel./fax. +48 91 383 28 28
kom. +48 602 47 37 47
pokrycia dachowez naturalnego surowca

O nas

Dachy trzcinowe- 100 % szczelności

Można wybrać firmę, która położy dach w standardowej technologii, przy użyciu standardowych środków i o standardowej jakości, ale można też zdecydować się na usługi profesjonalistów, którzy przykryją dom dachem o trwałości nawet stuletniej, o 100% szczelności.

Dachy z trzciny – termoizolacja doskonała

W czasie, gdy coraz bardziej liczy się energooszczędność budynków powrót do tradycji dachów trzcinowych jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów zwiększania szczelności domów. Nasza firma oferuje wyjątkowo skuteczne rozwiązania. Strzecha grubości 35 cm odpowiada 100 mm warstwie izolacji z waty minerze konstrukcje zapewniają lepszą izolację termiczną niż jakikolwiek inny materiał.

Zawsze idealna temperatura

Nasza firma układa dachy z trzciny. W przeciwieństwie do zwykłego poszycia, takie rozwiązanie zapewnia przyjemny chłód latem i bezpieczne ciepło w czasie zimowych mrozów. Przyjazny materiał pozwala również budować dachy urozmaicony, w ciekawych i niepowtarzalnych kształtach.

Strzecha – doświadczenie pokoleń

W przeciwieństwie do innych, którzy uczą się układać dachy z trzciny na bieżąco, nasza firma posiada doświadczenie sięgające wielu pokoleń. Dzięki temu realizacje, które wykonujemy nagradzane są w licznych konkursach i zestawieniach. Nasza firma nominowana jest w kategorii Produkt Roku w Konkursie Gospodarczym Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.select replica watches and buy it directly on our official online store. select fake breitling navitimer and buy it directly on our official online store. wonderful three-dimensional is the characteristics of www.philipppleinreplica.ru. noob usa needs superior artistry as well as engineering science. exact https://pl.watchesbuy.to developed a free of charge and easier beautiful attractiveness. elegant style is the characteristics of swiss luxywigs. we specials selling christianlouboutinreplica.ru.