tel./fax. +48 91 383 28 28
kom. +48 602 47 37 47
pokrycia dachowez naturalnego surowca

O nas

Dachy trzcinowe- 100 % szczelności

Można wybrać firmę, która położy dach w standardowej technologii, przy użyciu standardowych środków i o standardowej jakości, ale można też zdecydować się na usługi profesjonalistów, którzy przykryją dom dachem o trwałości nawet stuletniej, o 100% szczelności.

Dachy z trzciny – termoizolacja doskonała

W czasie, gdy coraz bardziej liczy się energooszczędność budynków powrót do tradycji dachów trzcinowych jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów zwiększania szczelności domów. Nasza firma oferuje wyjątkowo skuteczne rozwiązania. Strzecha grubości 35 cm odpowiada 100 mm warstwie izolacji z waty minerze konstrukcje zapewniają lepszą izolację termiczną niż jakikolwiek inny materiał.

Zawsze idealna temperatura

Nasza firma układa dachy z trzciny. W przeciwieństwie do zwykłego poszycia, takie rozwiązanie zapewnia przyjemny chłód latem i bezpieczne ciepło w czasie zimowych mrozów. Przyjazny materiał pozwala również budować dachy urozmaicony, w ciekawych i niepowtarzalnych kształtach.

Strzecha – doświadczenie pokoleń

W przeciwieństwie do innych, którzy uczą się układać dachy z trzciny na bieżąco, nasza firma posiada doświadczenie sięgające wielu pokoleń. Dzięki temu realizacje, które wykonujemy nagradzane są w licznych konkursach i zestawieniach. Nasza firma nominowana jest w kategorii Produkt Roku w Konkursie Gospodarczym Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.