tel./fax. +48 91 383 28 28
kom. +48 602 47 37 47
pokrycia dachowez naturalnego surowca

Okna

Kompleksowy charakter naszej oferty to okna, które dopasowane są do niemal każdego budynku. To także gwarantowany przez nas, profesjonalny montaż oraz pomiary otworów i transport do klienta.

Proponujemy okna, których rozmiary ograniczone są jedynie wymogami technologicznymi: prostokątne, okrągłe, w kształcie trapezu, a nawet trójkątne. To również okna uchylno-rozwieralne, nieotwieralne i przesuwne, a także szprosy, dzielące szyby w dowolnym kształcie i podziale. Dodatkowo, montowane przez nas okna łączymy ze stylowymi elementami dekoracyjnymi: profilowanymi listwami maskującymi okapnik czy stylowymi elementami na zewnątrz.

Każde z okien w naszej ofercie wykonane jest z naturalnego drewna. Ramy to drewno sosnowe lub mahoniowe. Dzięki temu atmosfera wewnątrz domu jest zawsze wysokiej jakości.

Okna, które proponujemy wykonane są w technologii zapewniającej optymalną sztywność zapewniającą odporność na zawirowania i pęknięcia. Technologia, którą stosujemy zapewnia także zachowanie kształtu i wymiaru okien.

Wysoką jakość naszych okien gwarantują także okucia firm Siegenia i IPA. Dzięki wykorzystaniu ich produktów wszystkie okna regulować można w trzech płaszczyznach. Okucia są jednocześnie hamulcem, klamką z zamkiem i zabezpieczeniem antywłamaniowym.

Aby zapewnić jeszcze większy komfort we wnętrzu, stosujemy w oferowanych przez nas oknach specjalną technologię wymiennej uszczelki wciskanej na obwodzie skrzydła. Ta technologia sprawia, że straty ciepła i energii są minimalne.

Minimalne jest także ryzyko przecieku. Dzieje się tak ze względu na zamontowaną w progu rynnę odwadniającą, która odprowadza całą wodę na zewnątrz. Z kolei aluminiowy okap osłania próg okna przed deszczem i spływem wody.

Nasze okna malujemy jedynie ekologicznymi, wodorozcieńczalnymi farbami akrylowymi Sikkens. To dla nas bardzo ważne – dzięki temu mamy pewność, że nasze produkty są ekologiczne i przyjazne dla środowiska. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii, uzyskujemy najbardziej wyrafinowane efekty kolorystyczne.

Szyby

Szyby produkcji firmy Hero-Glass, które znajdują się w naszej ofercie, to zawsze ostry widok za oknem. To także możliwość montażu szyb bezpiecznych i antywłamaniowych, hartowanych lub ornamentowanych, lustrzanych i refleksyjnych. Proponujemy także szkło dźwiękochłonne i barwione w masie.
 
KONTAKT:
 
POLGARD
ul. Kuźnicka 1, PL 72 – 010 Police
tel +48 91 317 20 85
fax +48 91 317 20 84
+48 696 06 36 56 - Patrycja Siwek
+48 696 06 36 46 Piotr Siwek
patrycjasiwek@polgard.com.pl(deutsch)
piotrsiwek@polgard.com.pl (englisch)